Drukuj

 

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

 

Te mądre słowa Św. Jana Pawła II wspaniale odnoszą się do tragicznego wydarzenia z 04 maja 2020 r., kiedy uległy zniszczeniu pomieszczenia w miejscowości Szczepkowo – Zalesie w wyniku pożaru.

Ludzie dobrej woli, wrażliwi na krzywdę potrzebujących szybko włączyli się w organizację pomocy rodzinie. W ciągu kilku dni Pogorzelcy otrzymali to, co najpotrzebniejsze i niezbędne do codziennego życia. Dlatego też dziękuję wszystkim tym, dzięki którym uwierzyliśmy, że istnieje bezinteresowna pomoc i ludzka życzliwość. Po raz kolejny okazało się, że jest wiele dobrych serc, które chcą pomóc. Dziękuję w szczególności:

Podziękowania należą się wszystkim Strażakom, którzy pomagali ratować to, co się dało i uczestniczyli w akcji gaszenia budynku.

Nie sposób przecenić wymiaru i znaczenia udzielanej pomocy i wsparcia potrzebującym. Wyrażając swą wdzięczność za wielkie serce i udzieloną pomoc, życzę wszystkim wspierającym satysfakcji z podejmowanych przedsięwzięć, sukcesów oraz powodzenia w realizacji życiowych planów. Dzięki Państwu wsparciu udało się pomóc rodzinie z sześciorgiem dzieci w trudnym dla nich czasie.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

w Janowcu Kościelnym

Marzena Radzymińska wraz z pracownikami

Kategoria: aktualności
Odsłony: 1298